Reklama

Reklama

Djibril Diaw piłkarzem Korony Kielce

Senegalczyk, Elhadji Pape Djibril Diaw, został piłkarzem Korony Kielce - poinformował klub.

Senegalczyk, Elhadji Pape Djibril Diaw, został piłkarzem Korony Kielce - poinformował klub.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Popisał z Koroną roczny kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

21-letni Diaw jest potężnie zbudowanym i bardzo szybkim środkowym obrońcą. Mierzy 194 cm wzrostu.

Jego ostatnim klubem był belgijski drugoligowiec, ASV Geel. Diaw jest reprezentantem Senegalu do lat 23. Z tą drużyną zajął niedawno czwarte miejsce w młodzieżowych mistrzostwach Afryki.

Reklama

- Djibril wypadł znakomicie w spotkaniach towarzyskich na Cyprze, zdecydowanie wyróżniał się także na treningach w cypryjskiej Ayia Napie. Nie można było przejść obojętnie obok takiego zawodnika - powiedział Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony Kielce, cytowany na stronie klubu.

- To młody zawodnik, obdarzony znakomitymi warunkami fizycznymi i dysponujący ogromnymi możliwościami. Chcemy aby z nami trenował, a sztab szkoleniowy będzie uważnie przyglądał się jego rozwojowi - dodał Jańczyk.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy