Reklama

Reklama

Aleksandar Vuković będzie pauzował miesiąc przez kontuzję biodra

Korona Kielce będzie musiała radzić sobie bez Aleksandara Vukovicia przez miesiąc. Serb leczy kontuzję biodra.

Korona Kielce będzie musiała radzić sobie bez Aleksandara Vukovicia przez miesiąc. Serb leczy kontuzję biodra.

"Kilka albo kilkanaście meczów grał z zaciśniętymi zębami i w końcu musiał przyjść kres tego wysiłku. To są problemy zwyrodnieniowe" - trenera Korony Leszka Ojrzyńskiego cytuje serwis kieleckiego klubu.

"Vuko w trakcie tych wszystkich sezonów pogłębiał sobie ten uraz, przez to, że ambitnie podchodził do sprawy i chciał zawsze pomóc swojej drużynie. Grał na środkach przeciwbólowych i to się teraz odezwało, bo to nie był ten Vuković, którego byśmy chcieli widzieć. Podjęliśmy taką decyzję, że lepiej dla nas, żeby się wykurował i był w stu procentach zdrowy. Zobaczymy czy to będzie miesiąc, czy 40 dni" - dodał Ojrzyński.

Reklama

"Wiemy kim dla nas był, bo to nasza siła napędowa, dlatego na pewno będzie nam jeszcze w stanie pomóc" - przyznał Ojrzyński.

Vuković większość swojej piłkarskiej kariery spędził w Polsce. Dwukrotnie był mistrzem Polski z Legią Warszawa, a w 2008 roku sięgnął z nią po Puchar Polski. Koronę reprezentuje od sierpnia 2009 roku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy