Reklama

Reklama

Zagłębie Lubin znowu zwycięskie. Udany sparing

Przygotowujący się do rundy wiosennej ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali ukraiński FK Ołeksandrija 2-1 (2-1) w meczu sparingowym. Spotkanie zostało rozegrane w Turcji, a gole dla polskiego zespołu zdobyli Karol Podliński (11) i Tomasz Pieńko (23).

Dla Zagłębia Lubin był to trzeci sparing podczas zagranicznego zgrupowania i trzecie zwycięstwo. Wcześniej zespół trenera Piotra Stokowca pokonał wicelidera azerskiej ekstraklasy FK Qabala (2-1) i FC Voluntari (1-0) z Rumunii.

Zagłębie Lubin rozegra dwa sparingi

Na środę lubinianie mają zaplanowane dwa sparingi - z FK Metalec (Serbia) i Polissią Żytomierz (Ukraina), a dzień później wrócą do Polski i już do końca okresu przygotowawczego będą trenować na własnych obiektach.

Po rundzie jesiennej ekstraklasy Zagłębie ma 20 punktów na koncie i zajmuje 14. miejsce w tabeli.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy