Reklama

Reklama

Zagłębie Lubin. Aleksandar Todorowski przedłużył kontrakt z klubem

Aleksandar Todorowski przedłużył kontrakt z klubem i będzie jego zawodnikiem przynajmniej do końca sezonu. Umowa 33-letniego Macedończyka wygaśnie 30 czerwca 2018 roku.

- Zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu z Aleksandarem, bo liczymy na jego doświadczenie w rundzie wiosennej - mówi Robert Sadowski, prezes zarządu Zagłębia Lubin.

- Aleks już nie raz pokazał, że w trudnych momentach można na nim polegać. Jesteśmy pewni, że swoimi umiejętnościami wzmocni rywalizację na prawej stronie obrony - dodaje Sadowski.

Todorowski do Lubina trafił w wiosną sezonu 2014/15 i pomógł "Miedziowym" w wywalczeniu awansu do Ekstraklasy. Ogółem w Zagłębiu zagrał w 85 meczach, notując trzy asysty.

Reklama

W obecnym sezonie obrońca przegrywa walkę o pozycję z Alanem Czerwińskim i wystąpił w zaledwie pięciu spotkaniach Ekstraklasy.

- Bardzo się cieszę, że mogę dalej reprezentować barwy Zagłębia. Bardzo dobrze czuję się w Lubinie, moja rodzina również. Teraz mogę się skupić na ciężkiej pracy i przygotowaniu do rundy wiosennej - powiedział Todorovski po podpisaniu kontraktu.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL