Reklama

Reklama

Ruch - Zagłębie 0-0. Janoszka: Jest niedosyt z remisu

- Trzeba docenić jeden punkt, który zdobyliśmy w meczu z Ruchem, ale jest też lekki niedosyt. Stworzyliśmy sobie więcej klarownych sytuacji niż rywal - mówi Interii po spotkaniu w Chorzowie Łukasz Janoszka.

Były piłkarz Ruchu, a obecnie Zagłębia był jedną z wyróżniających się postaci dzisiejszego meczu na stadionie przy ulicy Cichej, który zakończył się wynikiem 0-0.

Miał swoje szanse do zdobycia bramki, ale w pierwszej połowie piłka po jego technicznym strzale minimalnie minęła cel, a w drugiej części świetnie interweniował z kolei bramkarz Ruchu Matus Putnocky. 

Janoszkę zapytaliśmy też o kontrowersyjną sytuację z 61 minuty, kiedy to po starciu w polu karnym pomiędzy Aleksandarem Todorovskim, a Markiem Zieńczukiem, sędzia spotkania Krzysztof Jakubik mógł podyktować karnego dla gospodarzy.

Reklama

- Byłem w tym momencie z tyłu, więc nie mogę się odnieść do całej sytuacji. Nie mnie to oceniać - mówi zawodnik Zagłębia. 

Michał Zichlarz, Chorzów  

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy