Reklama

Reklama

"Miedziowi" pokonali wicelidera azerskiej ekstraklasy

​Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali wicelidera azerskiej ekstraklasy FK Qabala 2-1 w meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji. Oba gole dla polskiej drużyny strzelił Kacper Chodyna.

Dla zespołu trenera Piotra Stokowca był to drugi sparing podczas zgrupowania w Turcji i drugie zwycięstwo. Wcześniej lubinianie pokonali FC Voluntari z Rumunii 1-0.

W podstawowej jedenastce w meczu z Quabala znalazł się pozyskany zimą bośniacki bramkarz Jasmin Burić. W przerwie spotkania z Azerami trener Stokowiec dokonał aż 10 zmian i na boisku pojawił się wówczas kolejny debiutant Martin Doleżal. Czeski napastnik również w tym okienku transferowym zasilił Zagłębie i także pierwszy mecz oglądał z trybun.

Kolejny sparing lubinianie mają rozegrać w niedzielę a rywalem ma być FK Oleksandria z Ukrainy.

KGHM Zagłębie Lubin - FK Qabala 2-1 (0-1)

Reklama

Bramki: 0-1 Ferran Lopez (9.), 1-1 Kacper Chodyna (57.), 2-1 Kacper Chodyna (79.).

KGHM Zagłębie: (I. połowa) Burić, Kłudka, Kopacz, Lepczyński, Bartolewski, Żubrowski, Poręba, Łakomy, Daniel, Szysz, Sławiński. (II. połowa) Burić, Chodyna, Ławniczak, Balić, Sobczak, Żygulow, Pieńko, Dudziński, Wójcicki, Masiak, Doleżal.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama