Reklama

Reklama

T-Mobile Ekstraklasa - Jagiellonia wykorzystuje przerwę na szukanie wzmocnień

Obrońca z Senegalu Souleymane Tandia i hiszpański pomocnik Marc Fernandez Gracia rozpoczęli w poniedziałek testy w Jagiellonii Białystok. Z zespołem Ekstraklasy mają trenować przez tydzień.

Jak podaje strona internetowa białostockiego klubu, Souleymane Tandia to środkowy obrońca, który piłkarską karierę rozpoczynał w klubach francuskich. Stamtąd przeniósł się do hiszpańskiego Gimnasticu Tarragona (z którego trafił do Jagiellonii Dani Quintana, zyskujący bardzo pochlebne recenzje po swoich występach w Ekstraklasie - przyp. red). Obecnie Tandia reprezentuje węgierski Honved Budapest.

Marc Fernandez Gracia jest ofensywnym pomocnikiem, który może też grać w ataku. Występował m.in. w CE Sabadell, FC Cartagena i rezerwach RCD Mallorca. W minionym sezonie zaliczył kilka występów w pierwszej drużynie z Majorki.

Reklama

W związku z przerwą w rozgrywkach Ekstraklasy, związaną z meczami reprezentacji Polski, Jagiellonia rozegra w sobotę na własnym stadionie sparing z litewskim Żalgirisem Wilno.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy