Reklama

Reklama

Reprezentant Białorusi w Jagiellonii Białystok

20-letni białoruski skrzydłowy, reprezentant kraju Paweł Sawickij zagra w występującej w Jagiellonii Białystok. Zawodnik został wypożyczony na rok z Niemana Grodno, z opcją pierwokupu i podpisania kontraktu na kolejne cztery lata.

Jak podał w środę wieczorem klub z Białegostoku na swojej stronie internetowej, w białoruskiej ekstraklasie Sawickij zadebiutował wiosną 2011 roku. Od tamtej pory zagrał w niej 118 razy, w sumie zdobył 27 bramek.

W reprezentacji seniorów Białorusi zadebiutował w maju w meczu z Iranem.

To w ostatnich tygodniach kolejny zawodnik Niemana, którego pozyskała Jagiellonia. Dwa tygodnie temu białostocki klub podpisał roczny kontrakt (z opcją przedłużenia na kolejny rok) z łotewskim obrońcą Igorsem Tarasovsem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy