Reklama

Reklama

Piłkarze Jagiellonii oświadczyli, że nie ma konfliktu z trenerem Stokowcem

Dziennik "Fakt" napisał, że piłkarze Jagiellonii Białystok mają już dosyć trenera Piotra Stokowca. Zawodnicy "Jagi" wydali oświadczenie w tej sprawie na oficjalnej stronie klubu.

"Jeden z zawodników przyznaje: - Trenujemy jakbyśmy cały czas byli na obozie przygotowawczym. Dużo biegamy bez piłek. Trener nie traktuje nas jak zawodników, a pracowników. Po raz pierwszy spotkałem się z takim prowadzeniem zespołu" - można było przeczytać w "Fakcie".

Wspomniany piłkarz wypowiadał się oczywiście anonimowo.

Dziś wieczorem na oficjalnej stronie Jagiellonii pojawiło się oświadczenie piłkarzy w związku z publikacją gazety.

"Pragniemy wyjaśnić kwestię dotyczącą niepokojących informacji dotyczących współpracy z trenerem Piotrem Stokowcem. Musimy przyznać, że informacje prasowe o rzekomym konflikcie i nieukładającej się współpracy z obecnym szkoleniowcem przyjęliśmy z zaskoczeniem i zniesmaczeniem. Wszelkie podane przez tych dziennikarzy informacje są zmyślone, wyssane z palca, a żaden z nas nigdy nie odbył opisanej w tekście rozmowy z żadnym z nic" - napisano w oświadczeniu.

Reklama

"Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ostatnie wyniki być może nie wskazują na taki stan, ale współpraca z trenerem Piotrem Stokowcem układa się pomyślnie, a każdy z nas jest zadowolony z obecnie realizowanych metod treningowych. Niezależnie od pojawiających się w prasie nieprawdziwych informacji, zarówno trener Stokowiec, jak i cały sztab szkoleniowy cieszy się naszym pełnym poparciem i zaufanie" - można przeczytać na stronie Jagiellonii.

"Nie możemy dać się sprowokować osobom chcącym podzielić Jagę siejąc ferment w naszych szeregach, oddzielając trenera od piłkarzy, a piłkarzy od kibiców" - stwierdzono w oświadczeniu podpisanym "Zawodnicy Jagiellonii Białystok".

Jagiellonia nie wygrała trzech ostatnich meczów. Z 15 punktami zajmuje siódme miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Piotr Stokowiec pracuje z zespołem od tego sezonu, wcześniej był trenerem Polonii Warszawa. W Jagiellonii zastąpił Tomasza Hajtę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama