Reklama

Reklama

Patryk Tuszyński i Nika Dżałamidze odchodzą z Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok szybko pożegnała się z europejskimi pucharami, a teraz zdecydowała się na zaskakujący ruch. Jak informuje "Przegląd Sportowy", "Jaga" sprzedaje Patryka Tuszyńskiego i Nikę Dżałamidze.

Obaj zawodnicy w niedzielę wystąpili w meczu 2. kolejki Ekstraklasy z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Tuszyński strzelił gola, ustalając wynik spotkania. "Jaga" wygrała z beniaminkiem 2-0.

Według "PS", Tuszyński i Dżałamidze przeniosą się do Turcji. Pierwszy z wymienionych ma trafić do Caykur Rizespor, a drugi do Sivassporu.

Jeśli transfery dojdą do skutku, to ekipia Michała Probierza zostanie mocno osłabiona. Tuszyński przeszedł do Jagiellonii w czerwcu 2014 roku i w 37 meczach strzelił 15 goli.

Dżałamidze natomiast w klubie z Białegostoku jest od początku 2012 roku i stał się jedną z wiodących postaci zespołu.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama