Reklama

Reklama

Pasieka w miejsce Hajty w Jagiellonii?

Fatalne występy Jagiellonii Białystok w ostatnim czasie sprawiły, że los trenera Tomasza Hajty wydaje się przesądzony. Po sezonie może go zastąpić Dariusz Pasieka - pisze "Przegląd Sportowy".

Niedawno informowaliśmy za "Faktem", że pewnym kandydatem do objęcia stanowiska po Hajcie jest Michał Probierz. Wcześniej mówiło się o Piotrze Stokowcu, a dzisiaj "PS" pisze, że najbliżej zatrudnienia w Białymstoku jest Pasieka.

Jagiellonia przegrała cztery ostatnie mecze ligowe z bilansem bramkowym 0-12.

Pewnie Hajty dawno nie byłoby w Jagiellonii, gdyby nie fakt, że kontrakt wiąże go z klubem do 30 czerwca, a Jagiellonii nie stać na wypłatę trenerowi odszkodowania.

Pasieka w rozmowie z gazetą stwierdził, że o zatrudnieniu w "Jadze" będzie rozmawiał po sezonie, bo na razie nikt oficjalnie z nim się nie kontaktował.

Reklama

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Jagiellonia z 33 punktami zajmuje 11 miejsce w tabeli.

Ekstraklasa: Wyniki, strzelcy, tabela. NA ŻYWO

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy