Reklama

Reklama

Michał Probierz trenerem kwietnia w Ekstraklasie

Michał Probierz został wybrany najlepszym szkoleniowcem Lotto Ekstraklasy w kwietniu. Jego Jagiellonia Białystok nie przegrała meczu od dziewięciu kolejek.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

W kwietniu "Jaga" zdobyła 13 na 15 możliwych punktów. W czterech z pięciu rozegranych meczów, nie straciła także żadnego gola.

W ubiegłym miesiącu podopieczni trenera Probierza cały czas zajmowali pozycję lidera. Zdobyli w tym czasie siedem bramek.

Trener Miesiąca to nagroda przyznawana na podstawie głosów szkoleniowców z Ekstraklasy. W kwietniu na drugim miejscu w głosowaniu znalazł się Franciszek Smuda z Górnika Łęczna (cztery głosy). Na trenera Probierza zagłosowało 10 szkoleniowców.

Reklama

Jagiellonia wciąż zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Na koncie ma tyle samo punktów, co Lech Poznań. W 33. kolejce "Jaga" zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków.

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy