Reklama

Reklama

Łukasz Burliga podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok

Łukasz Burliga od rana przechodził testy medyczne w Jagiellonii Białystok, a przed godz. 15 podpisał kontrakt z klubem. Umowa będzie obowiązywać przez 3,5 roku.

Burliga już wcześniej podpisał kontrakt z białostoczanami, który miał wejść w życie 1 lipca, gdy piłkarz byłby już wolnym zawodnikiem po wygaśnięciu umowy z Wisłą. W Białymstoku chcieli go jednak już teraz i dlatego zdecydowali się wyłożyć gotówkę.

Obrońca trafił na Podlasie, a transfer został ogłoszony w czwartek po godz. 15. Wcześniej przez cały dzień zawodnik przechodził testy medyczne, które nie wykazały żadnych problemów ze zdrowiem.

Burliga to jeden z najlepszych prawych obrońców w Ekstraklasie. W dodatku może grać na kilku pozycjach, co tylko zwiększa jego atrakcyjność. O zainteresowaniu Jagiellonii tym zawodnikiem mówiło się już latem. Teraz transfer niemal na pewno dojdzie do skutku.

Przez wiele lat Burliga rozegrał w Wiśle 111 ligowych spotkań. Niemal całą karierę spędził pod Wawelem, nie licząc półrocznego wypożyczenia do Ruchu Chorzów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy