Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok przedłużyła umowę z głównym sponsorem

Polska firma bukmacherska STS przedłużyła w czwartek na kolejne dwa lata umowę sponsorską z Jagiellonią Białystok. Kwota wsparcia finansowego aktualnych piłkarskich wicemistrzów Polski pozostaje tajemnicą handlową, ale ma być wyższa niż dotąd.

STS jest głównym sponsorem Jagiellonii od 2017 roku; nowa umowa będzie obowiązywała strony do czerwca 2021 roku.

Jak powiedział na konferencji prasowej w Białymstoku prezes STS Mateusz Juroszek, to druga pod względem kwoty umowa sponsorska tej spółki. Kwot nie chciał zdradzić zasłaniając się tajemnicą handlową, ale zastrzegł, że są to pieniądze większe, niż w poprzednim kontrakcie. - Na rynku sponsorskim wszystko jest z roku na rok droższe - mówił Juroszek.

Chwalił Jagiellonię za stabilność działalności, mówił że jest jedynym klubem, który na dłuższą metę jest w stanie rywalizować w ekstraklasie z Legią Warszawa czy Lechem Poznań.

Reklama

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z dotychczasowej współpracy, która przyniosła wymierne korzyści obu stronom. Czas wykonać kolejny wspólny krok, mam nadzieję, że nie ostatni. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania, podobnie jak dotychczas, przyniosą wiele dobrego zarówno klubowi, jak i głównemu sponsorowi - dodał prezes Jagiellonii Cezary Kulesza, cytowany w oficjalnym komunikacie obu stron.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL