Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1 w sparingu

W rozegranym w tureckim Beleku meczu sparingowym Jagiellonia Białystok zremisowała z Pogonią Szczecin 1-1. Oba zespoły przygotowują się do rundy wiosennej piłkarskiej Ekstraklasy.

Białostocki zespół przebywa na obozie w Turcji od prawie dwóch tygodni. W nieodległym hotelu zakwaterowany jest zespół Pogoni i trenerzy obu zespołów postanowili rozegrać tzw. mały sparing (2 x 30 minut). W meczu wystąpili młodzi zawodnicy, którzy do tej pory nie mieli zbyt wielu okazji do gry.

Gola dla Jagiellonii zdobył Marek Wasiluk (42.), a dla Pogoni Dawid Kort (28.).

Był to dodatkowy mecz dla białostockiej drużyny przed powrotem do kraju, ostatni sparing mają zagrać w sobotę z zespołem ze Słowacji.

Pierwszy mecz w drugiej części sezonu ekstraklasy Jagiellonia rozegra 14 lutego w Warszawie z wiceliderem tabeli Legią. Natomiast Pogoń zmierzy się 15 lutego z Koroną Kielce.

Reklama

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1 (0-1)

Gol: Wasiluk (42.) - Kort (28.).

Jagiellonia: zawodnik testowany (31. Krzysztof Karpieszuk) - Martin Baran, Sebastian Madera (43. zawodnik testowany), Marek Wasiluk, Jonatan Straus - Rafał Grzyb, Dawid Szymonowicz - Karol Świderski (50. Kacper Falon), Kacper Falon (43. Emil Łupiński), Alvarinho - Piotr Grzelczak.

Pogoń: Adrian Henger - Sebastian Rudol, Michał Stańczyk, Sebastian Murawski (31. Hubert Matynia), Ricardo Nunes - Ismael Traore (31. Marcin Listkowski), Jakub Piotrowski, Dawid Kort, Michał Walski, Miłosz Przybecki - Adam Nagórski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama