Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok. Orest Tkaczuk nowym piłkarzem

Jagiellonia Białystok sprowadziła siódmego piłkarza w zimowym okienku transferowym. Do drużyny dołączył Ukrainiec Orest Tkaczuk.

22-latek jest napastnikiem. Od 2013 do 2017 roku występował w młodzieżowych drużynach Szachtara Donieck. Od 2,5 roku reprezentował barwy PFK Ołeksandria.

Tam jednak też występował w drużynie młodzieżowej. W seniorskiej piłce wystąpił tylko raz. Było to we wrześniu 2017 roku, kiedy jego klub przegrał 0-3 z Czernomorcem Odessa w Pucharze Ukrainy. Tkaczuk pojawił się na boisku na 16 minut.

Jagiellonia w ostatnich dniach testowała tego piłkarza. Klub uwierzył w jego umiejętności i podpisał z nim 1,5-roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne trzy lata.  

Reklama

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy