Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok. Jedna osoba zakażona koronawirusem

Przed sobotnim meczem z Lechem Poznań piłkarze i pracownicy Jagiellonii Białystok przeszli testy na koronawirusa. Jedno z badań dało wynik pozytywny.

Jagiellonia poinformowała, że przed meczem z Lechem testy przeszli piłkarze, sztab i pracownicy klubu. Wykryto jeden pozytywny przypadek. Osoba zakażona została odizolowana.

Mecz z Lechem wydaje się jednak niezagrożony, choć w drużynie z Poznania też pojawił się przypadek zakażenia. Nie wiadomo jednak, czy na spotkanie będą mogli wejść kibice. Klub zawiesił sprzedaż biletów na to spotkanie i jeśli Białystok znajdzie się w strefie czerwonej, to publiczność nie zostanie wpuszczona.

Dla Jagiellonii będzie to pierwszy mecz od 26 września. Tak długa przerwa spowodowana jest nie tylko przerwą reprezentacyjną, ale też przełożoną konfrontacją z Pogonią Szczecin. Miała się ona odbyć 3 października, ale zespół z zachodniopomorskiego został zdziesiątkowany przez koronawirusa. Spotkanie odbędzie się 30 października o 18.

Reklama

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę PKO Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama