Jagiellonia Białystok. Jakub Miszczuk podpisał kontrakt do końca sezonu

Jakub Miszczuk podpisał kontrakt do końca sezonu z Jagiellonią Białystok. 28-letni był zawodnikiem m.in. Arki Gdynia, Lecha Poznań i Ruchu Chorzów, ale dotychczas nie zagrał na poziomie Ekstraklasy.

Miszczuk seniorską karierę zaczynał w Arce Nowa Sól. Przez dwa sezony był graczem Zagłębia Sosnowiec, skąd przeniósł się do Wielkopolski, gdzie był zawodnikiem Nielby Wągrowiec i Lecha Poznań. W latach 2012-16 był bramkarzem Arki Gdynia, a w ostatnich dwóch sezonach Ruchu Chorzów i Stomilu Olsztyn.

Reklama

28-letni golkiper nie zadebiutował jeszcze w Ekstraklasie i ma niewielkie szanse, by uczynić to w Jagiellonii. Podstawowym bramkarzem białostoczan jest bowiem Marian Kelemen, a jego zmiennikiem sprowadzony latem Grzegorz Sandomierski.

- W ostatnim czasie byłem bez klubu i dwa tygodnie temu przyjechałem do Jagiellonii na testy. Wiedziałem, że Luka Gugeszaszwili odchodzi na wypożyczenie. Dostałem propozycję kontraktu z klubu i zdecydowałem się tu pozostać - mówił Miszczuk, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje