Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok. Jakov Puljić nowym zawodnikiem "Jagi"

Jakov Puljić podpisał 2,5-letni kontrakt z Jagiellonią Białystok z opcją przedłużenia o kolejny rok. 26-letni napastnik występował ostatnio w chorwackim HNK Rijeka.

Jagiellonia chce tym samym załatać dziurę po sprzedaży Patryka Klimali do Celticu Glasgow za około 4 mln euro.

Puljić, 26-letni chorwacki napastnik, obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Zagrał w ośmiu ligowych spotkaniach HNK Rijeka, ale w żadnym nie zdołał wpisać się na listę strzelców. W poprzednim szło mu znacznie lepiej - zdobył aż 16 ligowych bramek, do czego dorzucił 10 asyst.

Chorwat podpisał z Jagiellonią kontrakt do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Rozmawiałem zarówno z trenerem Iwajło Petewem, jak i Chorwatami występującymi w "Jadze". Szkoleniowiec powiedział, czego ode mnie oczekuje. Sam klub, jego organizację, ludzi w nim pracujących oraz kibiców bardzo zachwalali moi rodacy, Zoran Arsenić i Krsevan Santini. Wszyscy mówili o "Jadze" w samych superlatywach - powiedział Puljić, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Reklama

Jagiellonia po 20. kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Rozgrywki ekstraklasy białostoczanie rozpoczną 8 lutego wyjazdowym meczem z Wisłą Kraków.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy