Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok. Ivan Runje w mocnych słowach: To ostatni wywiad

Jagiellonia Białystok przełamała się po sześciu meczach bez wygranej w Ekstraklasie, pokonując 2-1 Zagłębie Sosnowiec. Po meczu do mocnej rozmowy z dziennikarzami stanął obrońca "Jagi" Ivan Runje.

Jagiellonia zajmuje szóste miejsce w tabeli i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej nie jest pewna gry w grupie mistrzowskiej.

W ostatnich tygodniach na zespół z Białegostoku spadła lawina krytyki, coraz głośniej mówiło się o zwolnieniu trenera Ireneusza Mamrota.

W gorzkich słowach tę napiętą sytuację skomentował Runje. Po wygranej z Zagłębiem 28-letni chorwacki obrońca Jagiellonii, z dzieckiem na ręku, rozmawiał z dziennikarzami.

- Za nami trudny okres. Ostatnich kilka miesięcy było bardzo trudne. Było za dużo negatywnych komentarzy z waszej strony i ze strony kibiców - mówił rozżalony zawodnik.

Reklama

- Nie zasłużyliśmy na to. Pokazaliście wy i kibice zero szacunku za wszystko, co wygraliśmy w ostatnich dwóch latach - wytykał dziennikarzom zawodnik Jagiellonii.

- Od kiedy tu przyszliśmy, zdobyliśmy dwa razy wicemistrzostwo - podkreślił.

- Piszecie, że jesteśmy grupą bankietową. Nie rozumiem tego. Jak możecie pisać takie głupoty?! To jest mój ostatni wywiad z wami. To wszystko - zakończył poruszony Runje.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL