Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (24 pkt.)
  • 2 .Lechia Gdańsk (22 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (21 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (19 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (17 pkt.)
  • 6 .Cracovia (16 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (16 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (15 pkt.)

Jagiellonia Białystok. Ireneusz Mamrot: To był ewidentny błąd sędziów

Jagiellonia Białystok gładko uległa w 1/32 finału Pucharu Polski Lechii Gdańsk 1-3. Kryzys "Jagi" pogłębia się, piłkarze trenera Ireneusza Mamrota pozostają bez wygranej od początku sierpnia.

- Rozpoczęliśmy to spotkanie naprawdę dobrze - stwierdził po meczu trener Jagiellonii, Ireneusz Mamrot. - Mając dwie-trzy takie sytuacje jakie mieliśmy musimy strzelić bramkę. Brak skuteczności był dziś naszym największym mankamentem. Po bramce Lechia osiągnęła przewagę, z której nie potrafiliśmy się otrząsnąć. Musimy być bardziej doświadczeni w środku pola, nie przerywaliśmy akcji, które zakończyły się bramkami.

- Wyszliśmy zmotywowani na drugą połowę jednak potem nastąpił ewidentny błąd sędziów, którzy wpuścili wpuścili na boisko zawodnika gości, gdy my nie byliśmy na gotowi - trener Ireneusz Mamrot miał pretensje do zespołu sędziowskiego dowodzonego przez Tomasza Kwiatkowskiego z Warszawy.

Reklama

- Spotkało nas dziś duże rozczarowanie. Chcieliśmy bardzo wygrać, wiązaliśmy duże nadzieje z Pucharem Polski - żałował trener Mamrot.

W piątek w meczu PKO BP Ekstraklasy Jagiellonię Białystok czeka jeszcze trudniejsze zadanie niż w pucharowym meczem z Lechią Gdańsk. Jagiellończycy zagrają z rozpędzonym liderem rozgrywek Lechem Poznań.

- Nie obawiam się o stronę mentalną. Z tym nie będzie problemu - powiedział Ireneusz Mamrot. - Nie chcę narzekać na terminarz, ale Lech teraz nie gra, a my będziemy rozgrywać trzeci mecz w ciągu sześciu dni. Mamy niewiele czasu, to Lech jest faworytem, a my musimy jak najszybciej się zregenerować - podsumował Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok.

Maciej Słomiński

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje