Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok. Hiszpańskie media drwią z polskiej ligi

Zawodnicy Jagiellonii Białystok wykonując rzut rożny przeciwko Cracovii pewnie nie spodziewali się, że dzięki jego rozegraniu będzie się o nich mówić poza granicami kraju. Filmik z wykonaniem kornera dotarł jednak aż do Hiszpanii, gdzie został wyśmiany przez tamtejsze media.

Białostoczanie wygrali 1-0 z Cracovią po golu Martina Pospiszila, ale to nie wynik przykuł uwagę hiszpańskiego "Asa", a wykonanie rzutu rożnego z 25 minuty. Gospodarze wykonali krótko stały fragment gry, a potem czterema podaniami po ziemi wycofali piłkę do bramkarza Mariusza Pawełka.

"Czy ten mecz był dogadany? Jeśli nie, ten rzut rożny jest niewytłumaczalny" - drwi internetowe wydanie hiszpańskiej gazety.

"Stało się to w meczu polskiej ligi pomiędzy Jagiellonią Białystok a Cracovią. Niemożliwym jest zrobić to gorzej" - czytamy.

Reklama

Ostatecznie jednak gracze Jagiellonii mają powody do radości. Wygrana z Cracovią pozwoliła im zachować drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy, z dwoma punktami straty do prowadzącej Legii Warszawa.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL