Reklama

Reklama

Jagiellonia Białystok. Dejan Lazarević rozwiązał umowę z klubem

Dejan Lazarević rozwiązał kontrakt z Jagiellonią Białystok za porozumieniem stron. 28-letni Słoweniec nie okazał się przydatnym zawodnikiem dla wicemistrza Polski.

Lazarević trafił do Jagiellonii jako wolny zawodnik w styczniu 2018 roku. Wcześniejsze pół roku pozostawał bez klubu, od czasu gdy skończył się jego wypożyczenie do Chievo Verona.

28-letni skrzydłowy zagrał w ośmiu meczach "Jagi" nie zdobywając ani bramki, ani asysty. Tylko raz wystąpił od pierwszej minuty.

Jagiellonia zgodziła się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, co jest korzystnym rozwiązaniem dla obu zainteresowanych. Budżet białostoczan nie ucierpi na płaceniu pensji Lazarevicowi, Słoweniec zaś będzie mógł związać się z nowym pracodawcą nawet po zamknięciu okienka transferowego, które kończy się wraz z końcem sierpnia.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy