Reklama

Reklama

Cionek bliski transferu do Padovy

​Podstawowy obrońca Jagiellonii Białystok, Brazylijczyk z polskim paszportem Thiago Cionek jest bliski transferu do włoskiej Padovy, grającej w Serie B. Piłkarz wyjechał w czwartek na testy medyczne do Włoch - potwierdził prezes Jagiellonii Cezary Kulesza.

Kluby porozumiały się już co do warunków transferu, jeśli testy medyczne Cionek przejdzie pomyślnie i podpisze kontrakt z włoskim zespołem, podpisana zostanie między nimi umowa.

Odejście zawodnika, który w Jagiellonii grał od sezonu 2008-2009 (91 spotkań w ekstraklasie, trzy bramki) komplikuje sytuację w środku obrony białostockiego zespołu. Kontuzje mają bowiem - pozyskany niedawno - Ugochukwu Ukah, który w ostatnim meczu ligowym z Górnikiem Zabrze złamał rękę oraz Tomasz Porębski. Obaj stoperzy nie zagrają przez najbliższych kilka tygodni.

Reklama

- Mam jeszcze dwóch środkowych obrońców - powiedział prezes Kulesza, wskazując na Michała Pazdana oraz Chorwata Lukę Gusicia, który ostatnio grał jednak w zespole Młodej Ekstraklasy.

Dodał, że tuż przed zamknięciem tzw. okienka transferowego Jagiellonia nie będzie szukała nowego obrońcy, bo nie ma pewności, że taki gracz wkomponowałby się w zespół i był jego rzeczywistym wzmocnieniem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy