Reklama

Reklama

Alvarinho przejdzie do Jagiellonii Białystok

Jagiellonia znalazła następcę Niki Dżałamidze. Do Białegostoku z Zawiszy Bydgoszcz przeniesie się Alvarinho.

Jagiellonia znalazła następcę Niki Dżałamidze. Do Białegostoku z Zawiszy Bydgoszcz przeniesie się Alvarinho.

Jagiellonia sprzedała do Turcji Patryka Tuszyńskiego i Nikę Dżałamidze. Klub z Białegostoku szuka ich następców. Mówiło się o Fiodorze Czernychu z Górnika Łęczna, tymczasem w "Jadze" zagra Alvarinho - podaje "Przegląd Sportowy".

W poprzednim sezonie Alvarinho był wyróżniającym się piłkarzem Zawiszy. W 32 meczach najwyższej ligi strzelił osiem goli. Jego dobra postawa nie pomogła Zawiszy w utrzymaniu, a 24-letni lewy skrzydłowy nie chciał występować na zapleczu Ekstraklasy.

W drugiej kolejce obecnego sezonu 1. ligi Alvarinho nie znalazł się w kadrze meczowej Zawiszy. Jego klub przegrał z Kluczborkiem 2-3. W kolejnym spotkaniu wyszedł już w pierwszym składzie. Bydgoszczanie wygrali 3-0 z Pogonią Siedlce, a jedną z bramek zdobył nowy piłkarz Jagiellonii.

Reklama

We wtorek Alvarinho ma przejść testy medyczne i dopełnić formalności. Na razie nie wiadomo na jak długo podpisze umowę z Jagiellonią. "Jaga" zapłaci za Portugalczyka około 200 tysięcy euro.

Portugalczyk do polski trafił w lutym 2014 roku, gdy za 50 tysięcy funtów przeszedł z Benfiki do Zawiszy.

Ekstraklasa - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama