Reklama

Reklama

Obrońca Górnika Zabrze Michał Koj ma przejść do Korony Kielce

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Michał Koj obrońca Górnika Zabrze, ustalił warunki gry od nowego sezonu w Koronie Kielce.

27-Koj to wychowanek Slavii Ruda Śląska, większość kariery spędził w klubach Górnego Śląska (wyjątkiem dwuipółletni okres gry w młodzieżowych drużynach Panathinaikosu Ateny oraz okres gry w Pogoni Szczecin gdzie debiutował w ekstraklasie).

Obrońca grał w Ruchu Chorzów i Górniku Zabrze

Potem dwa sezony grał w ekstraklasie w Ruchu Chorzów a kolejne cztery w Górniku Zabrze. W Górniku walczył o miejsce w podstawowym składzie, nie zawsze je miał. W pierwszym sezonie w Zabrzu rozegrał 29 ligowych spotkań, był podstawowym zawodnikiem, w drugim - 14, w trzecim - 10, w obecnym - czwartym - 14. Ostatni raz zagrał w połowie marca, dwie ostatnie minuty w przegranym przez Górniku meczu z Zagłębiem Lubin.

Reklama

Michał Koj: twardy obrońca z przeszłością

27-letni obrońca znany jest z twardej gry i nieustępliwości. Kontuzje i choroby go nie omijały, W 2019 roku przeszedł operację jelita, miał też poważny uraz głowy.
Teraz ma przejść z Górnika do I-ligowej Korony Kielce. Klub z Kielecczyzny zajmuje bezpieczne dwunaste miejsce w pierwszoligowej tabeli, z przewagą piętnastu punktów nad ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów.

  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL