Reklama

Reklama

Legia - Górnik. Jan Żurek: Legia była poza zasięgiem

Porażka 1-3 nie była powodem do rozdzierania szat dla Jana Żurka. Trener Górnika podziękował swoim piłkarzom za walkę. - Legia jest poza zasięgiem dla większości ligowców. Jestem wdzięczny moim zawodnikom, że pokazali się z dobrej strony - powiedział po meczu szkoleniowiec zabrzan.

Ekstraklasa. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

- Byłem bardzo ciekaw postawy piłkarzy. Zastanawiałem się jak zaprezentują się na tle takiego rywala i przy tak żywiołowo reagujących kibicach. Jestem zadowolony, bo nie można odmówić zawodnikom walki i determinacji - powiedział Żurek.

Jego zdaniem Górnik miałby dużo większe szanse na sprawienie niespodzianki, gdyby gościom udało się utrzymać prowadzenie do przerwy. - Kto wie, jakby to było. Na pewno bramka do szatni dodała skrzydeł Legii. Szkoda, że popełnialiśmy tak proste błędy. Gdyby nie one, to mogliśmy się pokusić o wywiezienie choćby punktu - dodał szkoleniowiec.

Reklama

Dla Żurka był to powrót na stanowisko trenera Górnika po kilkunastu latach przerwy. 

Wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec długo nie zagrzeje miejsca w Zabrzu. W poniedziałek mamy poznać nazwisko nowego opiekuna ostatniej drużyny ligi. Wśród kandydatów najczęściej padają nazwiska Adama Dźwigały i Kazimierza Moskala. 

Autor: Krzysztof Oliwa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama