Reklama

Reklama

Lech Poznań zostanie bez Jesusa Jimeneza? Jest duży kupiec

Jesus Jimenez od miesięcy jest łakomym kąskiem dla polskich klubów ligowych. Od kilku okienek próbuje go pozyskać z Górnika Zabrze np. Lech Poznań. Teraz do akcji wkracza klub z Meksyku.

O sprawie informuje red. Piotr Koźmiński ze "Sportowych Faktów". Nieznany jeszcze z nazwy klub z Meksyku jest gotów ściągnąć Hiszpana i to w zasadzie bez pytania Górnika Zabrze o zdanie. Meksykanie chcą zapłacić klauzulę wykupu wynoszącą 650 tys. euro. Na taki ruch nie zdecydował się dotąd żaden polski klub, w tym zainteresowany Jesusem Jimenezem od dawna zespół Lecha Poznań.

Jesus Jimenez w Lechu Poznań czy Meksyku?

Zainteresowanie Lecha tym piłkarzem jest niejako dyżurne i trwa od wielu okienek transferowych. Kolejorz nigdy jednak zawodnika nie sprowadził. Jak ustaliliśmy, tym razem Górnik Zabrze nie chciał po prostu siąść z Lechem do rozmów transferowych w tej sprawie. Jeżeli jednak ktoś zapłaci klauzulę, nie będzie mógł oponować.

Wcześniej Jesus Jimenez zwrócił uwagę innego klubu z Ameryki Północnej - kanadyjskiego FC Toronto.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama