Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Słowacja (3 pkt.)
  • 2. Hiszpania (1 pkt.)
  • 3. Szwecja (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Lech – Górnik 1-1. Marcin Brosz: Mecz jak cały sezon

Moja pierwsza myśl po tym spotkaniu: dużo lepiej się gra jak są kibice. Cieszę się, że wróciliśmy do piłki, do sportu – mówił po meczu z Lechem Poznań trener Górnika Zabrze Marcin Brosz.

Górnik Zabrze zremisował w Poznaniu z Lechem 1-1 w ostatniej kolejce sezonu PKO Ekstraklasy i ostatecznie wyprzedził poznaniaków w tabeli. Zdaniem trenera zabrzan Marcina Brosza było to spotkanie interesujące i ciekawe dla kibiców: - Z naszej strony szkoda jednak wyniku, bo mieliśmy sytuacje na tym trudnym terenie. Zdajemy sobie sprawę, że musimy je bezwzględnie wykorzystywać - mówił trener gości. - Ten remis jest jednak sprawiedliwy, bo Lech też miał swoje okazje, ale dobrze zachowywali się obrońcy i Martin jak zawsze stanął na wysokości zadania - dodawał.

Górnik Zabrze najgorszy w tym roku

Mimo remisu w Poznaniu, Górnik nie zdołał opuścić ostatniego miejsca w tabeli obejmującej tylko tegoroczne spotkania. W 16 meczach zabrzanie zdobyli 14 punktów, wygrali zaledwie trzykrotnie. Pewne utrzymanie dał im świetny początek sezonu, gdy w czterech pierwszych spotkaniach zdobyli komplet. - Ten sezon jest trochę odzwierciedleniem tego spotkania. Takich meczów mieliśmy bardzo dużo, wyglądały podobnie.  Próbowaliśmy coś strzelić, atakowaliśmy, mieliśmy okazje, ale każda niewykorzystana szansa zwiększała nerwowość. Traciliśmy bramkę, a później nie zawsze udało się już wyrównać. Trzeba podkreślać słowo "skuteczność", musimy się lepiej zachowywać pod bramką rywala - podkreślił Brosz.

Reklama

Andrzej Grupa

 

Dowiedz się więcej na temat: Górnik Zabrze | Lech Poznań | Marcin Brosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL