Reklama

Reklama

Kontrakt Zachary z Górnikiem Zabrze przedłużony

Najlepszy strzelec Górnika Zabrze Mateusz Zachara zostaje w śląskim klubie na dłużej. Jego umowa z Górnikiem została automatycznie przedłużona.

Najlepszy strzelec Górnika Zabrze Mateusz Zachara zostaje w śląskim klubie na dłużej. Jego umowa z Górnikiem została automatycznie przedłużona.

Napastnik Górnika związany był z klubem umową do do 30 czerwca 2014 r. Po rozegraniu dwóch trzecich spotkań w  obecnym sezonie, jego umowa została automatycznie przedłużona o trzy lata.

Zachara od tej pory jest związany z Górnikiem kontraktem, który wygasa 30 czerwca 2017 roku.

W meczach jesiennych Zachara był czołowym piłkarzem Górnika i Ekstraklasy. W meczach ligowych zdobył dziesięć bramek.

- Mateusz swoją bardzo dobrą postawą w obecnym sezonie jak najbardziej zasłużył sobie na nowy kontrakt - powiedział Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu Górnika Zabrze.

Reklama

- Jego bardzo dobra gra spowodowała również to, że dostał powołanie do reprezentacji Polski, w której ostatnio debiutował. Głęboko wierzymy w to, że wiosną będzie się prezentował równie korzystnie, jak jesienią. Górnik Zabrze jest obecnie najlepsza opcją dla Mateusza, jeśli chodzi o jego rozwój sportowy - stwierdził wiceprezes Maj, cytowany na oficjalnej stronie Górnika.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy