• 6 .Piast Gliwice (0 pkt.)
  • 7 .Podbeskidzie B.-B. (0 pkt.)
  • 8 .Pogoń Szczecin (0 pkt.)

Konrad Gołoś: Jesteśmy strasznie źli!

- Nie zamierzamy się pocieszać tym, że był to tylko mecz towarzyski. Mieliśmy go wygrać i koniec! Tymczasem przegraliśmy i jesteśmy strasznie źli - powiedział portalowi INTERIA.PL Konrad Gołoś po meczu z Węgrami (0:1).

"Goły" zagrał w pierwszej połowie, po której zastąpił go Marek Zieńczuk. - Nie jestem zadowolony ze swojej postawy. Nie zagrałem tak, jakbym sobie wyobrażał - krytycznie powiedział Gołoś. - Ogólnie mecz był wyrównany, z tym, że Węgrzy wypracowali sobie karnego i go wykorzystali. Czy w pierwszej połowie graliśmy lepiej niż w drugiej? Nie wiem, bo to nie ja jestem od oceniania. Mieliśmy po prostu wygrać, a nie zrobiliśmy tego.

Pomocnik Górnika Zabrze podkreślił też, że nie zmarnował czasu podczas ostatniego tygodnia. - Całe zgrupowanie dało mi naprawdę bardzo wiele. Teraz zrobię wszystko, żeby wrócić do kadry Beenhakkera.