Reklama

Reklama

Ireneusz Jeleń nowym napastnikiem Górnika Zabrze

Ireneusz Jeleń został piłkarzem Górnika Zabrze. Napastnik został dziś zaprezentowany w nowym klubie.

Ireneusz Jeleń został piłkarzem Górnika Zabrze. Napastnik został dziś zaprezentowany w nowym klubie.

- Nie było tajemnicą, że rozmawialiśmy z Irkiem i jego menedżerem od kilku dni. Udało się osiągnąć porozumienie i Irek jest już naszym zawodnikiem, z czego się bardzo cieszymy. Liczymy, że będzie wzmocnieniem naszej linii ofensywnej - powiedział podczas konferencji prasowej szef pionu sportowego Górnika Krzysztof Maj.

- Spełniłem swoje marzenie. Nigdy nie ukrywałem tego, że od najmłodszych lat jestem kibicem klubu z Roosevelta. Teraz nasze drogi się łączą - stwierdził Jeleń.

Tydzień temu Jeleń doszedł do porozumienia z Górnikiem, ale finalizacja negocjacji zależała od testów medycznych. - Jeżeli przejdzie je pozytywnie, podpiszemy z nim półroczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata - mówił wówczas Maj.

Reklama

31-letni Jeleń ostatnie pół roku spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Wcześniej przez pięć lat był czołowym snajperem AJ Auxerre, a później Lille.

Piłkarz prywatnie jest sympatykiem Górnika, w czasie wakacji zagrał nawet w meczu charytatywnym organizowanym przez zabrzańskich kibiców. Już wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje o jego grze w Zabrzu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy