Reklama

Reklama

Górnik Zabrze. Igor Angulo otrzymał ofertę z Indii

Wiele wskazuje na to, że Igor Angulo w przyszłym sezonie nie będzie już zawodnikiem Górnika Zabrze. Według "Przeglądu Sportowego" 36-latek otrzymał atrakcyjną finansowo ofertę z Indii.

Niewielu napastników potrafiło wejść w polską ligę z takim impetem, jak Igor Angulo. Najpierw pomógł Górnikowi Zabrze awansować do Ekstraklasy, a w kolejnych dwóch sezonach był czołowym strzelcem ligi - najpierw, gdy zespół zakwalifikował się do pucharów, a później walczył o utrzymanie.

Wygląda jednak na to, że piękna przygoda Baska ze śląskim klubem wkrótce się zakończy. Napastnik w styczniu skończył już 36 lat i stoi przed ostatnią szansą w życiu, by podpisać lukratywny kontrakt piłkarski. A na rywalizację pod tym względem z niektórymi klubami Górnika po prostu nie stać.

Odpowiedzialny za transfery w zabrzańskim klubie Artur Płatek powiedział "Przeglądowi Sportowemu", że Angulo odrzucił dotychczasowe propozycje klubu i od tamtej pory negocjacje nie były prowadzone.

Reklama

Co więcej, według gazety hiszpański snajper otrzymał atrakcyjną finansowo ofertę z ligi indyjskiej. Kierunek ten nie jest może oczywisty, ale dla napastnikowi może przynieść spory zastrzyk gotówki przed zakończeniem kariery.

W przerwanym obecnie sezonie Angulo także należał do wyróżniających się graczy Górnika, zdobywając już 11 bramek. W ciągu niespełna czterech lat w Zabrzu strzelił już 83 gole i 19 asyst.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL