Reklama

Reklama

Górnik Zabrze. Dwuletni kontrakt dla Angulo

Coraz bliżej do finalizacji rozmów pomiędzy Igorem Angulo, a Górnikiem Zabrze. Najlepszy napastnik Ekstraklasy ma wkrótce przedłużyć swoją umowę z zabrzańskim klubem. Podobnie, jak było to ostatnio, ma ona zostać podpisana na dwa lata.

33-letni Angulo trafił do klubu z Zabrza latem poprzedniego roku. Z miejsca stał się pierwszoplanowym piłkarzem zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza. W pierwszoligowych rozgrywkach zdobył dla Górnika 17 bramek. Dało  mu to tytuł króla strzelców, a przede wszystkim pomogło drużynie w wywalczeniu upragnionego awansu do ekstraklasy.

W obecnych rozgrywkach Angulo również trafia, jak na zawołanie i to zarówno jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, jak i pucharowe. Na swoim koncie ma już 12 ligowych trafień i dwa w Pucharze Polski.

Reklama

Kontrakt napastnika z Kraju Basków z Górnikiem kończy się w czerwcu przyszłego roku. Jak niedawno mówił "Sportowi" menedżer piłkarza Marcin Matuszewski, rozmowy w sprawie przedłużenia umowy trwają. Teraz okazuje się, że do ich finalizacji jest coraz bliżej.

- Faktycznie rozmowy się toczą i z tego co wiem, jest coraz bliżej porozumienia. Nie zaprzątam jednak sobie tym głowy, tym zajmuje się mój menedżer, który jest w kontakcie z działaczami, ja muszę koncentrować się na sprawach boiskowych i na swojej grze - podkreśla Angulo.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowa umowa Angulo z Górnikiem ma być przedłużona o dwa lata. Zadowala to i zawodnika i klub, dla którego Hiszpan, od momentu swojego przyjścia do Zabrza, trafia raz za razem.

zich

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama