Reklama

Reklama

Górnik Zabrze chce zrehabilitować się za porażki

Piłkarze Górnika Zabrze nie wygrali jeszcze w tym roku. Trener Robert Warzycha przyznaje, że drużyna chce wynagrodzić kibicom ostatnie niepowodzenia. W niedzielę zabrzanie podejmą Jagiellonię Białystok w 28. kolejce ekstraklasy.

- Presja jest duża, ale jako profesjonaliści musimy sobie z tym poradzić i zwyciężyć - powiedział piłkarz Górnika Bartosz Iwan

Zabrzanie w środę ulegli u siebie Zawiszy Bydgoszcz 0-3 w ćwierćfinale Pucharu Polski. Zdaniem Iwana drużyna musi w niedzielę zagrać inaczej - uważnie w obronie i skutecznie w ataku.

Trener Warzycha uważa, że mecz z Jagiellonią będzie niezwykle ważny dla jego zespołu, który ostatnio zawiódł swoich kibiców.

- Chcemy im to wynagrodzić i wreszcie wygrać. To uzdrowiłoby sytuację w klubie. Bardzo potrzebujemy punktów, Jagiellonia też. Zrobimy wszystko, by wyjść z dołka. Musimy uważać, by presja nie powiązała nam nóg - stwierdził szkoleniowiec.

Reklama

Przyznał, że szuka najlepszych wariantów w zestawieniu obrony, ale też podkreślił znaczenie zdobywania goli.

Zauważył, że jego piłkarze powinni się wykazać większym zdecydowaniem w sytuacjach podbramkowych, czego zabrakło w meczu pucharowym.

W piątek sponsorem generalnym klubu została firma Stabill z branży chemii budowlanej.

Początek niedzielnego meczu w Zabrzu o godz. 18.00.

Zobacz terminarz i tabelę T-Mobile Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy