Reklama

Reklama

Górnik Zabrze. Bainović wypożyczony z Górnika

Piłkarz Górnika Zabrze Filip Bainović został wypożyczony do końca sezonu z Górnika Zabrze do serbskiego - również ekstraklasowego - Radnika Surdulica - poinformował zabrzański klub.

24-letni defensywny serbski pomocnik przyszedł do Zabrza w czerwcu 2019. Został wtedy wykupiony z Radu Belgrad i podpisał trzyletni kontrakt. Dotychczas rozegrał w barwach Górnika 30 meczów.

Radnik zajmuje 9. miejsce w tabeli ekstraklasy Serbii, drużyna trenera Marcina Brosza jest po pierwszej części sezonu piąta.

Wypożyczenie kilku zawodników zimą zapowiadał w grudniu prezes Górnika Dariusz Czernik. Klubowi działacze "rozglądali" się za dwoma, trzema piłkarzami gotowymi, by wejść do pierwszego składu. Na razie zabrzanie nie zatrudnili w zimowym "okienku" transferowym nikogo.

Reklama

Piotr Girczys

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy