Reklama

Reklama

Górnik Zabrze. Adam Oern Arnarson podpisał kontrakt z klubem

Islandczyk Adam Oern Arnarson został nowym piłkarzem Górnika Zabrze. Prawy obrońca podpisał kontrakt do końca czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia.

Islandczyk Arnarson jest już szóstym piłkarzem, który trafił do Górnika w zimowym oknie transferowym. Występuje na pozycji prawego obrońcy.

Zawodnik ten był testowany już w klubie podczas zimowego obozu na Cyprze. Trener Marcin Brosz zdecydował, że może być on przydatnym piłkarzem dla broniących się przed spadkiem zabrzan.

23-letni zawodnik w seniorskim futbolu debiutował w ojczyźnie. Później przeniósł się do holenderskiego NEC Nijmegen, skąd trafił do duńskiego FC Nordsjaelland. Jego ostatnim klubem był norweski Aalesunds FK.

W lutym 2017 rozegrał jedno spotkanie w reprezentacji Islandii.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy