Reklama

Reklama

Górnik - Wisła 2-0. Zbigniew Boniek skomentował zachowanie Pawła Bochniewicza

- No to będzie beka na kadrze - tak prezes PZPN Zbigniew Boniek skomentował w mediach społecznościowych zachowanie młodzieżowego reprezentanta Polski Pawła Bochniewicza w końcówce spotkania Górnik Zabrze - Wisła Kraków (2-0).

Tuż przed końcem spotkania Bochniewicz padł na boisko po starciu z jednym z piłkarzy Wisły. 23-letni obrońca Górnika zwijał się z bólu. Po jego zachowaniu można było odnieść wrażenie, że doznał poważnej kontuzji. Nikt ze sztabu medycznego zabrzan nie zdążył przybyć z pomocą, bo za moment sędzia Jarosław Przybył zagwizdał po raz ostatni. W tym momencie Bochniewicz wstał i, jak gdyby nigdy nic, celebrował z kolegami cenne zwycięstwo.

Na cudowne ozdrowienie Bochniewicza zareagował Zbigniew Boniek na Twitterze. "No to będzie beka na kadrze. Nie wypada" - napisał prezes PZPN.

Reklama

Na słowa krytyki zareagował sam zainteresowany. "Wrzućcie na luz. Plecy do teraz mnie bolą" - odpowiedział Bochniewicz.

Górnik wygrał 2-0, a bohaterem spotkania został Mateusz Matras, który strzelił oba gole. Dzięki wygranej podopieczni Marcina Brosza awansowali na 14. miejsce w tabeli, spychając do strefy spadkowej Wisłę Płock.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy