Reklama

Reklama

Górnik - Ruch. Leszek Ojrzyński: Zawiedliśmy po całości

Inauguracja rundy wiosennej, nowy stadion wypełniony po brzegi i porażka w Wielkich Derbach Śląska. Tak minioną niedzielę będą wspominać zawodnicy i kibice Górnika Zabrze, który w 23. kolejce Ekstraklasy przegrał u siebie z Ruchem Chorzów 0-2.

"Gorzka pigułka, ciężko się z tym pogodzić, bo wiemy jak ważny to był mecz dla społeczności zabrzańskiej. Mieliśmy postawić kropkę nad "i", a zawiedliśmy po całości. Za to trzeba tylko przeprosić" - powiedział na pomeczowej konferencji trener Górnika Leszek Ojrzyński.

Zobacz materiał wideo:

W odmiennym nastroju był trener "Niebieskich" Waldemar Fornalik. "Chcieliśmy grać w piłkę, prowadziliśmy grę i myślę, że z przebiegu spotkania ten wynik jest zasłużony. Mecz miał duży ciężar gatunkowy, ale drużyna udźwignęła tę presję, nie dała upustu złym emocjom i pokazał dobrą piłkę" - przyznał Fornalik.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama