Reklama

Reklama

Górnik Łęczna. Zdzisław Kapka szefem skautingu w klubie

"Zdzisław Kapka w Górniku Łęczna" - poinformował oficjalnie na Twitterze klub Ekstraklasy. Będzie pracował w roli szefa skautów klubu z Lubelszczyzny.

Kapka przez wiele lat związany był z Wisłą jako piłkarz a potem m.in. dyrektor sportowy. W październiku podziękowano mu za pracę i rozstał się z krakowskim klubem.

Szybko znalazł zatrudnienie w Ekstraklasie. Ma pomóc w ratowaniu przed spadkiem przedostatniego w tabeli Górnika.

- Tak jak zapowiadaliśmy, nawiązaliśmy współpracę z panem Zdzisławem Kapką, aby wzmocnić nasz pion sportowy.  Będzie szefem skautów w Górniku Łęczna. Chcemy korzystać z jego bogatego doświadczenia - powiedział prezes Artur Kapelko, cytowany na stronie klubu.

Reklama

- Cieszę się, że będę pracował w Górniku Łęczna, bo to klub, który w całej Polsce jest znany z solidności. Mam nadzieję, że moja osoba pomoże w sprawach sportowych. Nasze ambicje są takie, żeby iść w górę tabeli - stwierdził Kapka.

Kapka to kolejna postać związana z Wisłą, która przenosi się do Łęcznej. Trenerem tego zespołu został 15 grudnia Franciszek Smuda.

Trzy dni temu nowym pracownikiem Górnika i asystentem Smudy został Dariusz Marzec, który ma na swoim koncie 206 występów w barwach "Białej Gwiazdy".

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Ty też możesz pomóc! Czekamy na Twoje wsparcie na pomagam.interia.pl!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama