Reklama

Reklama

Zieliński po meczu z Górnikiem: To był sabotaż

Cracovia wysoko przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczną 0-3, a ostrych słów po spotkaniu nie szczędził trener "Pasów" Jacek Zieliński. - To co zaprezentowaliśmy to był sabotaż - mówił poirytowany szkoleniowiec.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Cracovia po przegranej z Górnikiem znowu musi drżeć o utrzymanie. W Lublinie "Pasy" przegrały aż 3-0. Złości po spotkaniu nie krył trener gości, który w bardzo mocnych słowach odniósł się do występu swojej drużyny.

- To co zaprezentowaliśmy w Lublinie, to był sabotaż. Graliśmy fatalnie i wyglądało to bardzo źle. Gospodarze wygrali jak najbardziej zasłużenie, a my zafundowaliśmy sobie walkę o życie do samego końca - mówił Jacek Zieliński.

W lepszym nastroju był Franciszek Smuda, którego zespół, dzięki zwycięstwu opuścił strefę spadkową. 

- Przy tym okrojonym składzie, z którego wypadło nam aż czterech obrońców i dodatkowo Grzesiek Bonin, to trzeba pogratulować chłopakom, którzy potwierdzili, że można na nich liczyć. Niewątpliwie element przygotowania fizycznego ma tu wielkie znaczenie, bo nasi zawodnicy biegali do końca - mówił trener Górnika. 

Podopieczni Franciszka Smudy w meczu z Cracovią przełamali passę dwóch porażek z rzędu.

AK 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy