Reklama

Reklama

Trzeci nabytek "Pasów"

25-letni Sławomir Szeliga podpisał z Cracovią kontrakt na rok z opcją przedłużenia o dwa lata. To trzeci po Marku Wasiluku i Marcinie Krzywickim zawodnik pozyskany przez "Pasy" przed nowym sezonem.

- Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się sfinalizować kolejny transfer w tym okienku. Mam nadzieję, że nie ostatni - rozpoczął konferencję prasową wiceprezes MKS Cracovia SSA Jakub Tabisz.

Z przyjścia tego zawodnika do "Pasów" bardzo zadowolony jest trener Stefan Majewski. - Cieszę się, że Sławek będzie grał w Cracovii. Miałem już przyjemność pracować z nim w Widzewie - wyjaśnił szkoleniowiec, po czym opowiedział o atutach Szeligi. - To bardzo solidny piłkarz z dobrą wytrzymałością i szybkością. Potrafi też mocno uderzyć. Może grać w linii pomocy jak również w obronie. A gdzie najlepiej czuje się sam zawodnik? - Na środku pomocy, ale mogę zagrać również w obronie. Jestem uniwersalnym piłkarzem - powiedział.

Reklama

Nowy nabytek "Pasów" urodził się 17 lipca 1982 roku w Rzeszowie i jest wychowankiem miejscowej Stali. Ostatnio występował w Widzewie Łódź, a Cracovia będzie dopiero trzecim klubem w jego karierze. 26-letni zawodnik mierzy 181 centymetrów wzrostu i waży 69 kilogramów.

Szeliga występował będzie z numerem "21", z którym dotychczas grał odchodzący z Cracovii Marcin Bojarski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL