Reklama

Reklama

Sreten Sretenović odchodzi z Cracovii. Zagra w Tajlandii

Sreten Sretenović podpisał kontrakt z tajskim BEC Tero Sasana FC. Po roku odchodzi więc z Cracovii.

Sreten Sretenović dołączył do Cracovii zimą 2015 roku i w sumie wystąpił w 31 spotkaniach. Nowym klubem serbskiego stopera będzie drużyna tajskiej ekstraklasy BEC Tero Sasana FC.

- Wyjeżdżam z bardzo pozytywnymi odczuciami. Wszystko było super - klub, miasto, kibice, atmosfera w szatni. Przez całe życie będę pamiętał okres gry w Cracovii i oczywiście teraz będę trzymał kciuki za "Pasy" - przyznał serbski obrońca na oficjalnej stronie klubu.

Pod Wawelem Sretenović zostawia najlepszego kolegę z drużyny - Miroslava Czovilę. Obaj w Krakowie często się uzupełniali. Nie tylko na boisku, ale także poza nim.

Prędzej czy później takiej decyzji można było się spodziewać. Sretenović to piłkarski wędrowiec. W trakcie kariery zwiedził już nie tylko Polskę, Portugalię czy Rumunię, ale też m.in. Koreę Południową. Teraz przyszedł czas na Tajlandię.

Decyzja o rozstaniu ze Sretenoviciem zapadła najpewniej dlatego, że klub z ul. Kałuży wcześniej niż się spodziewano sprowadził Florina Bejana z Rumunii. Nowy stoper w przedsezonowych sparingach pokazywał się z dobrej strony i działacze uznali, że czterej zawodnicy na tę pozycję to zbyt wiele.

W zespole są bowiem jeszcze Piotr Polczak, Hubert Wołąkiewicz i wspomniany Bejan.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama