Reklama

Reklama

Śląsk - Cracovia. Jacek Zieliński: Wchodzimy na solidny poziom

- Pomału wchodzimy na dobry, solidny poziom, choć wiadomo, że zawsze są problemy, które można poprawić - mówił trener Cracovii Jacek Zieliński na konferencji prasowej przed sobotnim meczem wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Mecz 13. kolejki Lotto Ekstraklasy rozpocznie się w sobotę o godzinie 18.

- Od dwóch dni w Krakowie są duże opady deszczu i mamy problemy z przeprowadzeniem nawet zwykłego treningu - powiedział opiekun "Pasów".

- Jeśli chodzi o sytuację kadrową, indywidualnie trenuje Anton Karaczanakow, choć powoli zaczyna wchodzić w treningi z drużyną. Paweł Jaroszyński nie jest jeszcze gotowy do gry, ale powoli trenuje z normalnym obciążeniem. W przyszłym tygodniu będzie ćwiczył normalnie z drużyną i wtedy będziemy się zastanawiali, co i jak. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry - tak omówił sprawy personalne Zieliński, cytowany na stronie klubowej.

Reklama

Szkoleniowiec Cracovii cieszy się, że zespół prezentuje się lepiej niż na początku rozgrywek.

- Pomału wchodzimy na dobry, solidny poziom, choć wiadomo, że zawsze są problemy, które można poprawić. Cieszy mnie, że nasz skład personalny jest coraz bardziej stabilny. Ostatnio już kolejny mecz z rzędu graliśmy w tym samym składzie, co jest bardzo ważne - podkreślił.

Czego Zieliński spodziewa się po drużynie Śląska?

- To zespół mocny piłkarsko, przez co spodziewamy się, że czeka nas w sobotę trudny mecz i dobre widowisko. My jednak jesteśmy podbudowani ostatnimi wygranymi na zero z tyłu i chcemy pojechać do Wrocławia po pełną pulę, by przełamać niemoc wyjazdową - powiedział trener krakowian.

- To, że ktoś ma problemy na wyjeździe, a ktoś u siebie, to problemy bardziej statystyczne. Po ostatnim zwycięstwie Śląsk na pewno będzie chciał pójść za ciosem - zaznaczył.

Cracovia w tym sezonie jeszcze nie wygrała na wyjeździe, a Śląsk nie zdobył trzech punktów we Wrocławiu.

Po 12 kolejkach spotkań "Pasy" zajmują w tabeli szóste miejsce z dorobkiem 16 punktów (najbliższy rywal jest 10. i ma 14 pkt).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy