Reklama

Reklama

Na lodowisku Comarch Cracovii znów polecą pluszaki

W piątek 5 grudnia o 18.30 na lodowisku Comarch Cracovii odbędzie się II edycja akcji Teddy Bear Toss - na taflę znów polecą pluszaki. Hokeiści "Pasów" zapraszają wszystkich kibiców, aby jak najliczniej zgromadzili się przy ulicy Siedleckiego.

W piątek 5 grudnia o 18.30 na lodowisku Comarch Cracovii odbędzie się II edycja akcji Teddy Bear Toss - na taflę znów polecą pluszaki. Hokeiści "Pasów" zapraszają wszystkich kibiców, aby jak najliczniej zgromadzili się przy ulicy Siedleckiego.

Teddy Bear Toss to akcja charytatywna, mająca na celu zebranie pluszaków dla dzieci z oddziałów chirurgii Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Wszystko przebiega jednak w formie zabawy. Kibice są proszeni o przyniesienie maskotek na piątkowy mecz Comarch Cracovii z Ciarko PBS Sanok. W momencie, gdy Cracovia zdobędzie pierwszą bramkę, misie zostaną rzucone przez kibiców na taflę lodowiska.

Poprzednia edycja Teddy Bear Toss zakończyła się dużym sukcesem, udało się bowiem zebrać aż 53 worki pluszaków. - Akcja odbyła się na meczu z GKS-em Tychy - publiczność wtedy dopisała, przyniosła też wiele maskotek. Oby było jeszcze więcej tak świetnych inicjatyw - Damian Słaboń wspomina sukces poprzedniej edycji akcji.

Reklama

Po zebraniu pluszaków hokeiści sami udali się do szpitala w celu przekazania maskotek dzieciakom. - Odwiedziliśmy dzieci w szpitalu i zanieśliśmy im misiaki podarowane przez kibiców. Widać było, że dzieci były naprawdę szczęśliwe, a my też mieliśmy dużo radości z tej wizyty. Zapraszamy wszystkich kibiców do ponownego uczestnictwa w akcji. Mamy nadzieję, że będzie przynajmniej tak udana jak ostatnio - mówi Rafał Radziszewski.

Wzorem poprzedniej edycji każdy, kto przyjdzie na lodowisko z pluszakiem, zapłaci za wstęp symboliczną złotówkę. Przypominamy, że misie powinny być nowe. Prosimy też o zapakowanie ich w foliowe woreczki.

Tak oto Jarosław Kłys zachęca do zawitania w piątek na lodowisko "Pasów": - Teddy Bear Toss to bardzo fajna inicjatywa, więc myślę, że wszyscy będą zadowoleni - i my, i kibice i dzieci, do których trafią pluszaki. Warto przyjść, warto rzucić oraz warto też jak zwykle pomóc nam wygrać spotkanie, dopingując drużynę.

Weź ze sobą pluszaka i przyjdź w piątek o godzinie 18:30 na lodowisko Comarch Cracovii przy ulicy Siedleckiego na mecz naszego zespołu z Ciarko PBS Sanok! Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama