Reklama

Reklama

Miroslav Czovilo: Mam nadzieję, że teraz ruszymy do przodu

Bezcenna wygrana Pasów. Wczoraj, zespół prowadzony przez trenera Jacka Zielińskiego pokonał na wyjeździe Ruch 1-0. Gola w końcówce zdobył w 88 minucie rezerwowy Krzysztof Piątek. – Mam nadzieję, że to zwycięstwo będzie dla nas dodatkowym impulsem i ruszymy do przodu – mówi Miroslav Czovilo, pomocnik Cracovii.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Do wczoraj Cracovia była jedynym zespołem w Ekstraklasie, który nie odniósł jeszcze zwycięstwa w meczu wyjazdowym. W spotkaniu w Chorzowie długo wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem. W końcówce dobra akcja w wykonaniu duetu rezerwowych Jaroslav Mihalik - Krzysztof Piątek, przyniosła Pasom zwycięskiego gola.

- Był to dla nas bardzo ciężki mecz. Była duża presja, bo nie mogliśmy tutaj przegrać. Tym bardziej cieszymy się, że w końcówce udało się trafić i zdobyć trzy cenne punkty. Mam nadzieję, że teraz ruszymy do przodu - podkreśla Czovilo.

Reklama

Dzięki cennej wygranej na stadionie przy ulicy Cichej Cracovia na swoim koncie ma już 24 punkty i zajmuje 11 miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Kolejnym rywalem krakowian będzie w następną niedzielę Pogoń.

Michał Zichlarz, Chorzów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL