Reklama

Reklama

Mecz Cracovia - Korona (2-2). Zieliński: Nie tak chcieliśmy zakończyć rok u siebie

- Nie tak chcieliśmy zakończyć tegoroczne występy na własnym stadionie. Dwa razy daliśmy się skontrować jak dzieci - kręcił głową po remisie z Koroną (2-2) trener Cracovii Jacek Zieliński.Trener Jacek Zieliński odpowiadał też na pytanie, czy "Pasom" uda się zatrzymać w klubie Denissa Rakelsa, który zapewne otrzyma oferty transferowe.

- To pytanie nie do mnie, bardziej do klubu - odparł Jacek Zieliński.

- Zrobimy wszystko, żeby zatrzymać Denissa i innych, którzy dostaną oferty. Mało tego, będziemy chcieli zimą wzmocnić zespół - nie kryje szkoleniowiec "Pasów".

 

Co zrozumiałe, szef sztabu szkoleniowego krakowian nie chciał zdradzić, w jaki sposób mobilizować zespół w przerwie. Zdradził tylko, że starał się zmienić obraz gry, by Cracovia nie wdawała się w styl, który odpowiadał rywalom - oparty na dalekich podaniach i walce wręcz.

Reklama


Z Krakowa Michał Białoński 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy