Reklama

Reklama

Malarczyk, Wójcicki i Pyrdek kontuzjowani w Cracovii

Problemy kadrowe w Cracovii. Po meczu z Piastem Gliwice na kontuzje narzekają Piotr Malarczyk i Jakub Wójcicki, a w poniedziałek urazu na treningu nabawił się Przemysław Pyrdek.

"Kuba i Piotrek nie trenowali z nami w poniedziałek. Z Piotrkiem jest poważniejsza sprawa, bo problem jest nie tylko z łukiem brwiowym, ale też kością policzkową, więc przewidujemy dłuższą przerwę" - powiedział Piotr Górecki, II trener Cracovii na łamach klubowej strony internetowej.

Malarczyk, który trafił do "Pasów" w letnim oknie transferowym, w tym roku już nie zagra. Do tej pory wystąpił w dziewięciu meczach Cracovii, z czego w ośmiu wyszedł w pierwszej jedenastce.

W Gliwicach po starciu z Bartoszem Szeligą doznał rozcięcia obu łuków brwiowych oraz złamania kości nosa i dwóch innych kości twarzoczaszki i już po kwadransie musiał opuścić murawę.

Reklama

"Martwi nas też, że kontuzji doznał kolejny zawodnik - Kuba Wójcicki, który był w bardzo dobrej dyspozycji. Zobaczymy, jak się rozwinie się sytuacja, czy będzie do dyspozycji na piątkowy mecz z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza" - mówił Górecki. Piłkarz ma problem z przywodzicielem.

"Na poniedziałkowym treningu przykrej kontuzji doznał natomiast Przemysław Pyrdek. Ma problem z kolanem" - przyznał Górecki.

Malarczyk i Wójcicki to podstawowi gracze Cracovii, 20-letni Pyrdek dopiero puka do drzwi pierwszej drużyny.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL