Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (14 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (13 pkt.)
  • 4 .Lechia Gdańsk (13 pkt.)
  • 5 .Zagłębie Lubin (12 pkt.)
  • 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Jacek Zieliński przed meczem Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

- Nie oglądamy się do tyłu ani nie spoglądamy nerwowo w górę tabeli. Robimy swoje, chcemy punktować w każdym meczu i krok po kroku ugruntować naszą pozycję - mówi Jacek Zieliński, szkoleniowiec Cracovii, przed sobotnim meczem z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

- Wszyscy zawodnicy są zdrowi. Będę mógł skorzystać z dowolnego piłkarza, którego mam w kadrze - cieszy się trener Zieliński. Ostatnio pauzowali Piotr Polczak, Hubert Wołąkiewicz i Mateusz Cetnarski. Przeciwko Termalice będą mogli wystąpić, ale wątpliwe, by Zieliński wystawił do wyjściowej jedenastki wszystkich rekonwalescentów.

- Ich forma? Wyglądają dobrze. Wiadomo, że teraz była przerwa. W przypadku niektórych trwała dwa tygodnie, pewnie się trochę odbije na formie, ale myślę, że nieznacznie

Goście sobotniego meczu (godz. 18) po słabym początku sezonu z każdym kolejnym meczem prezentują się lepiej. Nie są już tylko dostarczycielem punktów, ale liczą się w Ekstraklasie. Cracovia jest natomiast wiceliderem.

- Termalica na początku płaciła frycowe w Ekstraklasie. Od pewnego czasu ten zespół jest jednak dobry i solidny. Wygrane z Górnikiem, Zagłębiem i Lechem nakazują mieć do tej drużyny duży szacunek - mówi Jacek Zieliński, trener Cracovii.

- Szacunek to jedna sprawa, ale chcemy pokazać, że wciąż potrafimy grać u siebie. Chcemy wrócić na tę drogę z końcówki poprzedniej rundy - dodaje.

- Jesteśmy na drugim miejscu. Tabela jest płaska? Wynika to z tego, że nie ma zespołu, który by znacznie odjechał. Może poza Piastem Gliwice. Każdy gubi punkty. Nie oglądamy się do tyłu ani nie spoglądamy nerwowo w górę tabeli. Robimy swoje, chcemy punktować w każdym meczu i krok po kroku ugruntować naszą pozycję - kończy szkoleniowiec Cracovii.

ŁS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje