Reklama

Reklama

Jacek Zieliński: Chcemy wygrać w Katowicach

"Dziś będzie większa jasność co do składu, który wyjedzie do Katowic" - mówił przed wtorkowym spotkaniem z GKS-em Katowice w 1/8 finału Pucharu Polski trener Cracovii Jacek Zielińskim cytowany przez klubową stronę. Mecz rozpocznie się o 17.45.

Na Górny Śląsk na pewno nie pojadą: Dariusz Zjawiński (pauza za czerwoną kartkę), Jakub Wójcicki (kontuzja), Krzysztof Pilarz (nie jest przewidziany do gry w Pucharze Polski) i Sreten Sretenović, który obecnie przebywa w Belgradzie, gdzie urodziła mu się córka. "Jest też znak zapytania przy Damianie Dąbrowskim, który ma stłuczony mięsień czworogłowy" - przyznał trener Jacek Zieliński.

Szkoleniowiec "Pasów" zapewnia, że wtorkowe starcie z GKS-em traktuje bardzo poważnie. "To nie jest żadna próba generalna przed spotkaniem z Ruchem (sobota 18.00 - przyp. red.). Traktujemy Puchar Polski bardzo poważnie i tak podchodzimy do tego meczu. Chcemy zareagować pozytywnie po ostatnich wydarzeniach. Przeżywamy obecnie najtrudniejszy okres od momentu, kiedy jestem w Krakowie. Chcemy wygrać i w lepszych nastrojach przystąpić do spotkania z Ruchem" - wyjaśnił.

Reklama

Do Katowic pojedzie kilku zawodników, którzy wystąpili w sobotnim meczu rezerw Cracovii z Podhalem Nowy Targ (5-2). "Piłkarze dobrze wiedzą, że mecze w rezerwach są najkrótszą drogą do tego, by mnie przekonać. Zawodnicy pokazali się z dobrej strony i na pewno są brani pod uwagę przy ustalaniu składu" - poinformował trener Zieliński.

Spotkanie GKS Katowice - Cracovia w 1/8 finału Pucharu Polski odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 17:45.

Zobacz zestaw par 1/8 finału Pucharu Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL